Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 6 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  Emin Ziraat ve Tarımmak San.Tic.Ltd.Şti.

  Emin Ziraat ve Tarımmak San.Tic.Ltd.Şti.

  Firmamız Tarım ve Hayvancılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte yeni ve modern yapısıyla her zaman çiftçimizin ve köylümüzün yanında olmuştur.Köylümüzün daha iyi ve modern şartlarda çalışabilmesi için gerek yurt içinde gerekse yurt dışında teknolojiyi takip etmiş ve bu yenilikleri en uygun fiyatla ve ödeme şartlarıyla hizmete sunmuştur.Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (380) 524 66-26
 • GOLD FİRMA
  Kefeli Tarım Aletleri

  Kefeli Tarım Aletleri

  1996 yılında kurulduğumuz günden itibaren bölgemizde orman ve bahçe malzemeleri alanında etkili ve dürüst yeri olan aynı zamanda müşteri portföyü her geçen gün artan bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Kefeli Tarım Olarak en büyük ilkemiz kaliteli mamul satışı ve dürüstlüktür. Müşterilerimize yapacağı işe uygun kaliteli vesağlam mamuller seçmesine yardımcı olmak, yapmış olduğu seçimden sonra müşteimizi yalnız bırakmamak, satış sonrası hizmetle de müşterilerimizi memnun etmek için çağın gerektirdiği tüm
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (380) 541 45-87
 • Başaran Römork

  Başaran Römork, 380 618 75 82, Sanayi Sit. 2.Blok Akçakoca / Düzce , Zirai Tarım Aletleri - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (380) 618 75-82
 • Kefeli Tarım

  Tarım makineleri üretimi alanında bölgenin öncüsü olan; deneyimli personelimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ve yedek parça konusunda gösterdiğimiz hassasiyetle sizlere en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlayan şirketimiz, ürünlerimizin kalitesine olan güvenimiz ve tecrübe kaynaklı birikimimiz ile bundan sonra da Türk çiftçisinin hizmetinde olacaktır.
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (380) 541 45-87