Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 4 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • Gate Led- Orjitek Led Ekran ve Led Aydın

  ORJİTEK Elektronik Reklamcılık - Aydınlatma ve Led Ekran Sistemleri Montaj İmalat Hizmetleri, öncelikle Gate - Led markası ile ileri teknoloji ürünlerini kullanarak led ekran sistemleri montaj imalatı yapmaktadır. Orjitek Düzce’de bulunan tesislerinde istediğiniz ölçülerde ve piksel aralıklarında led ekran sistemlerini istediğiniz konseptte hazırlayarak, anahtar teslim olarak sizlere teslim etmekte ve yedek parça – servis ve teknik eğitim hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Bu hizmetleri almakla sadece ürün sahibi olmuyor Orjitek ayr
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (380) 512 11-52
 • orjitek

  Firmamız öncelikle led ekran montaj imalat satış ve teknik servisi hususlarında uzmanlaşmıştır.Yakın zamanda tamamlamış olduğu innjovasyon sürecinden sonra ileri teknoloji aydınlatma ve reklamcılık ürünleri ile yeni bir konsepte erişmiştir.Firmalara led ekran ? wall washer ? neon led- esnek led ekran ? tabela ve kurumsal kimlik hususlarında ileri düzeyde çözümler sunmaktayız.Uzman personeli ve mühendisleri ile üst düzey kalitede ürünler sunan firmamız ayrıca vermiş olduğu hizmetleri teknik destek ile de pekiştirmektedir.
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (380) 512 11-52
 • ORJITEK LED

  Düzce Led Aydınlatma - ORJITEK LED - Orjitek Led Türkiye genelinde müşterileri için led aydınlatma sistemleri imalatı ve ithalatı gerçekleştiren sektörde 10. yılını tamamlamış , kaliteli ve ekonomik led çözümleri sunan sektöre yön veren firmalardandır.
 • Şehir: Düzce
  Telefon: (507) 250 88-48