Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 5 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


  • BW. digital agency

    2006 Yılından beri Düzce ve çevre illerde faaliyet gösteren dijital reklam ajansıdır. Web Tasarım, Kurumsal Kimlik, Özel Yazılım Projeleri, Havadan Çekim, Tanıtım Filmi, Grafik Tasarım Hizmetler vb. konularında faaliyet göstermektedir.
  • Şehir: Düzce
    Telefon: (380) 514 33-29
  • Serbay Yazılım

    2008 yılından itibaren freelance olarak çalışmalarına başlayan Serbay Yazılım, 2011 yılının ilk gününde 1 Ocak'ta resmi bir şekilde Düzce'de kurulan Serbay Yazılım, 2011 yılından bugünümüze kadar çalışmalarına devam etmektedir. Şirket ortakları web tabanlı programlama ve web tasarımı alanında bizzat üretimde yer almaktadır. Web tasarımı konusunda Düzce merkez başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmaktadır.
  • Şehir: Düzce
    Telefon: (380) 523 27-73
  • Uras Digital

    Uras Digital ekibi profesyonel proğramcılar, grafik tasarımcıları ve metin yazarlarını içermektedir. En büyük avantajımız, şirketimizin, çalışmanın da tutkusu olan insanlardan oluşmasıdır. Kendini geliştirme ve müşterilerin beklentilerini karşılama yönündeki daha büyük çabaları teşvik eder. Çalışmalarımıza devam etmemizin en önemli teşviği müşteri memnuniyetidir. Bize verilen görevleri tamamlayarak geliştirdiğimiz tasarımlar müşteriye özgün tasarımlar olmuştur.
  • Şehir: Düzce
    Telefon: (532) 213 08-27